Bizi Tanıyın

Kulübümüz 2014 yılında; “iyi sporcu, iyi bireylerden yetişir” felsefesini temel alarak, her türlü teknik donanıma sahip, sosyal ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, kendine hedefler belirleyebilen, hayal kurabilen ve bu hedefleriyle hayallerine ulaşabilmek için doğru yolda durmadan çalışabilen ‘sporcu-öğrenci’ler yetiştirebilmek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, sporu hayatının temeline oturtarak hem branşında, hem derslerinde hem de aile-sosyal ilişkilerinde başarılı sporcular yetiştirmeyi başaran kulübümüz, hedeflerini büyütmeye devam etmektedir.

Antalya Basketbol Yerel Ligi’ne ve özel liglere kız-erkek tüm kategorilerde katılan kulübümüz defalarca başarılar kazanmış olsa da, esas başarının spor kültürünü çocuklarımıza aşılamak ve spor sayesinde hayatın tüm alanlarında disiplinli, çalışkan, saygılı, sağlıklı ve en önemlisi mutlu çocuklar-gençler yetiştirmek olduğunun bilincindedir.

Antalya Atletik Spor Kulübü; alanında donanımlı, tecrübeli, sevecen antrenörleri, kulüp felsefesi çerçevesinde yetişen değerli sporcuları ve çocukları için her türlü fedakarlığı yapan ebeveynleriyle bir ‘aile’dir. Siz de bu ailenin bir parçası olmak için bize ulaşın.